Доломіт

Доломіт – імпортний камінь

« 1 з 2 »

Камінь доломіт назвали в честь вченого, який відкрив його, – Долом’є. Цей камінь – природний карбонат Mg і Са.

Де купити доломіт?

У наш час все більше людей використовують натуральне каміння не тільки для ювелірних виробів, але і для оформлення інтер’єру, а також облицювання будівель зовні, виготовлення плитки з каменю. Так, зараз особливою популярністю користується саме плитка з доломіту. І якщо ви хочете купити собі саме таку, тоді відкриємо вам секрет, що найкраще це зробити на сайті компанії Apex Stone Ukraine.

Апекс Стоун вже давно займається продажем натуральних каменів. Майстри компанії знають всі тонкощі роботи з таким матеріалом, а також правила виготовлення з нього прикрас, предметів інтер’єру, плитки і так далі.

У Апекс Стоун Україна на доломіт ціна досить приємна. Промоніторивши цінову політику інших подібних фірм, ви зможете самі переконатися в цьому.

Які у доломіта властивості?

Даний камінь може бути білого, сірого і блякло-жовтого кольору, його твердість відповідає оцінкам від 3,5 до 4, а щільність – від 2,85 до 3. Доломіт – крихкий камінь. На гранях він може мати матовий або скляний блиск.

Доломіт камінь є закордонним. Його родовища знайдені в:

  • Швейцарії;
  • Америці;
  • Мексиці;
  • Німеччині;
  • Канаді.

Доломіт з’являється в процес заміщення вапнякової породи. Це відбувається через вплив солоної морської води. Вона проходить через вапняний мул, який є на морському дні. Заміщення вапняку може відбуватися і з інших причин, наприклад, через вплив ендогенних або грунтових вод, які фільтруються через давні вапнякові породи.

Доломіт – такий же поширений камінь, як і вапняк. І використовується він в таких же випадках. Також з нього отримують металевий магній, який використовується при виготовленні сталі. З доломіту виготовляють сталь і глазур, білу магнезію. У будівельній сфері доломіт використовується як камінь для облицювання. Доломіт є ще сировиною для виробництва в’яжучих матеріалів. Його використовують для отримання магнію, виготовлення мінеральної вати, а також виробів для теплоізоляції. Доломіт – це одна з домішок до цементних і гіпсових порошків, гумових виробів. Його використовують ще для виготовлення покрівельних матеріалів.

З доломіту виходить гарне плиткове покриття. Його об’ємна текстура і природний малюнок створюють ефект античних стін. Якщо піддати камінь новій обробці, він стає схожим на мармур граніт. Це дозволяє імітувати дорогі натуральні камні і створювати з нього пандуси, підвіконня, сходи. Доломіт – більш міцний, ніж мармур. Саме з цієї причини плиткою з доломіту викладають підлогу в багатьох торговельних центрах.

Вважається, що доломіт має і лікувальні властивості, а саме – він тонізує організм людини, робить благотворний вплив на ЦНС, допомагає людині заспокоїтися, забути про фобії, манії, безсоння, безпричинний неспокій. Можливо, саме тому з доломіту часто роблять амулети. Вважається, що амулет допомагає налаштувати душевний комфорт, отримати удачу, успіх, бути більш привабливим в очах протилежної статі.