General

Особливі товари від виробника General

Apex Stone пропонує вашій увазі широкий асортимент продукції по догляду за каменем, а також для його укладання від перевіреного виробника General. Товари даної компанії завоювали тверді позиції серед будівельного сегменту ринку всього світу.

Корпорація General також виготовляє всілякі товари, які призначені для використання в цілях:

  • облицювальних робіт;
  • обробки натурального каменю (наприклад, граніту);
  • укладання плитки;
  • догляду за всієї керамікою.

Компанія має такі виробничі потужності, які дають можливість щороку випускати вже повністю оновлену продукцію. Італійська фірма при своїй роботі цілеспрямовано і принципово використовує тільки інноваційні технології, крім того ще й спеціалізоване обладнання. Завдяки цьому, вихідна продукція має всі якості, які відповідають поставленим сучасними умовним вимогам, а також нормативам якості товарів з Європи.

Відомості про всі види продукції від General

Серед розгалуженого асортименту всіх товарів можна виділити такі його види:

Особливості клею

Оскільки кожен вид каменю за своїми якостями є унікальним, то хоч це і є гідністю, але через нього з’являються деякі складності роботи з кожним видом. Тому корпорація General розробила кілька типів клею, які підходять до різних типів каменю або іншого природного матеріалу, а також і відповідають вимогам роботи з штучним каменем.

Завдяки цьому в каталозі товарів цього бренду можна вибрати саме той клей, який буде підходити:

  1. певного типу роботи з матеріалом;
  2. особливостям каменю. Тут виділяють такі типи клею, як спеціальний, той, який складається з одного або двох компонентів і пастоподібний.

Засоби захисту

Не тільки натуральний, але і штучний камінь вимагає догляду і захисних маніпуляцій, тому що з часом через зовнішніх факторів його поверхня здатна пошкоджуватися. Для попередження виникнення таких моментів варто купувати захисні засоби від General.

Вони здатні:

  • усувати плями будь-якого виду;
  • видаляти цвіль і забруднення;
  • захищати поверхню від води і її руйнівного впливу.

Представлені засоби мають гідрофобні властивості. Тому вони здатні зберігати первинний зовнішній вигляд всіх каменів протягом декількох десятиліть.

Очисники

У побутовій обстановці на керамічній поверхні з’являються плями або розлучення. Усунути їх можна за допомогою очищувачів. Так називаються спеціалізовані миючі засоби, які випускає компанія General. Вони не мають токсичних речовин, які можуть завдавати шкоди здоров’ю людини при їх використанні. Така продукція до блиску очистить і плитку, і камінь. Завдяки цьому вони будуть мати вид владним для нових матеріалів.

Додаткові засоби

Якщо поверхня каменю втратила свій блиск, а на ній ще з’явилися плями, то в сучасному світі це невелика проблема. Можна миттєво усунути ці недоліки за допомогою полірувальної продукції. Вона є різних типів в залежності від свого призначення. Тому її можна підібрати індивідуально під кожну поверхню.

Якщо в оформленні вашого будинку є мармурові елементи, то бренд General випускає товари, які призначені для обробки цього типу кераміки. Вони мають назву кристалізатори. Підібрати їх можна в залежності від рівня твердості самого каменю.