Сходинки

Гранітні сходи на замовлення: оригінальність в кожній деталі

« 1 з 2 »

Сходи — одне з найважливіших архітектурних рішень будь-якого приміщення. На них припадає велике навантаження, тому так важливо уважно поставитися до вибору матеріалу, з якого вони виготовлені.

Гранітні сходи — ідеальне рішення. Граніт невибагливий в догляді і прослужить своїм господарям багато років. Єдиним і важливим критерієм, який впливає на стан матеріалу, залишається коректність встановлення сходів.

Метод монтажу, як правило, залежить від місця, де будуть знаходитися сходи. Якщо це внутрішня частина приміщення, то виріб повинен пройти спеціальну обробку. Для того щоб зберегти природний малюнок граніту і зробити на ньому акцент, необхідно використовувати спеціальну поліроль. Цей метод обробки допоможе надати натуральному каменю яскраво виражений блиск і додасть виробу нотки розкоші і багатства.

У той же час, якщо сходи з граніту будуть перебувати на вулиці, від їх полірування варто відмовитися. Під час опадів такі сходинки стають досить слизькими, що збільшує шанси отримати травму під час їх використання. Зовні приміщення сходи рекомендується піддавати термообробці, шліфовці, акваобробці або бучарді.

Вироби з натурального каменю користуються великою популярністю серед замовників, так як цей матеріал може зберігати свій розкішний вигляд довгі роки. Завдяки увазі сходи складається загальне враження про будинок і смак його господарів.

Сходи з граніту, ціни на сходи з граніту | Купити ступені з каменю

Популярні моделі гранітних сходів

Розмаїття сучасних технологій дозволяє виготовляти і встановлювати різні варіанти сходів. Це допомагає задовольняти будь-які, навіть найсміливіші, побажання замовника.

Види гранітних сходів:

 1. Цілісна модель — являє собою блок суцільного моноліту. Цей варіант підходить для місць із великою прохідністю. Основна його перевага — висока зносостійкість і міцність. Однак, є й вагомий мінус у вигляді незручності монтажу через свою масивність. Цей варіант не підходить для установки в багатоповерхівках.
 2. Накладна модель — представлена у вигляді вертикальної (підсходинок) і горизонтальної (сходинка) гранітної плити, які монтуються на готовий каркас із бетону, цегли або іншого схожого за своїми властивостями матеріалу. До основних переваг даної моделі можна віднести відносну дешевизну і зручність установки. Цей варіант підходить як для внутрішнього монтажу, так і для виготовлення сходів з граніту для ґанку.

За своєю фактурою обробки каменю сходи бувають:

 • поліровані;
 • термооброблені;
 • пилені;
 • шліфовані;
 • з акваобробкою (обробкою водою);
 • бучардовані (механічна обробка поверхні).

Для того щоб правильно підібрати необхідну фактуру каменю в кожному конкретному випадку, краще звернутися за консультацією до професіоналів.

Сходи з граніту під замовлення

Вибір на користь сходів з натурального каменю

Граніт служить відмінним матеріалом для виготовлення як зовнішнього, так і внутрішнього декору. Їх використовують для створення всіх видів стилів і дизайнерських рішень. Гранітні сходи добре поєднуються з деталями, виготовленими з будь-якого виду матеріалу.

До основних переваг натурального каменю можна віднести:

 • Довговічність і надійність. Цей матеріал легко переносить багато випробувань навантаженнями і часом.
 • Невибагливість у догляді. Для очищення поверхні можна використовувати воду і будь-які не агресивні миючі засоби.
 • Високий рівень стійкості до змін температур і рівня вологості, а також до механічних пошкоджень.
 • Екологічність і безпека для людини. В даному матеріалі відсутні будь-які хімічні домішки.
 • Можливість реставрації без необхідності повної заміни.

Завдяки своїм властивостям сходи з граніту практично не затираються і не втрачають свій первинний вигляд. На відміну від дерев’яного аналога, сходи не скриплять, а також відповідають всім вимогам пожежної безпеки.

Правила ціноутворення

Купити сходи з граніту в Києві можна в компанії Apex Stone Ukraine. Тут представлений широкий вибір моделей, які задовольнять будь-які потреби і бажання замовника. Ціна виробу розраховується окремо для кожного проекту і залежить від таких факторів, як:

 1. родовище гранітного каменю;
 2. тип верхньої обробки матеріалу;
 3. складність установки сходів;
 4. кількість сходинок і довжина сходового прольоту;
 5. індивідуальні особливості складання та наявність додаткового декору;
 6. якість будівельних матеріалів при монтажі сходинок;
 7. вартість доставки всіх матеріалів.

Весь асортимент, представлений компанією Apex Stone Ukraine, відповідає заявленим стандартам якості. При виникненні будь-яких питань, пов’язаних з продукцією і установкою, можна звертатися до менеджерів за телефонами, вказаними на сайті.