Підвіконня

« 1 з 2 »

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підвіконня — це не тільки частини вікон. Правильно підібравши їх матеріал, колір, форму, текстуру, можна органічно доповнити дизайн інтер’єру будь-якого приміщення. Завдяки цьому кімната набуде закінченого і стильного вигляду.

Підвіконня може стати функціональним елементом інтер’єру в приватному будинку або офісному приміщенні, адже його можна використовувати як декор або стільницю для різних аксесуарів, в ролі тахти або ж барної стійки. До того ж підвіконня може бути виконаний в різноманітних стилях: від класики до модерну. Воно може мати мінімалістичний витончений дизайн або ж футуристичний — все залежить від можливостей і особистих уподобань власника.

Підвіконня зі штучного каменю в Києві - ціни на підвіконня з кварциту

Підвіконня з кварциту: особливості та переваги

Міцну мінеральну породу, яка складається в основному з кварцу (від 88% до 98%), називають кварцитом. Акрил вважається його штучним аналогом. Перший відрізняється від другого тим, що містить в складі більше 92% натуральних елементів. А акрил має в своєму складі смоли, мінеральні наповнювачі (гідроксид, гідрат і тригідрат алюмінію) і пігментні добавки, що додають бажаний колір або відтінок. Але цю відмінність можна помітити тільки в різному ступені міцності, а також у вартості виробів. Ціни на підвіконня зі штучного каменю набагато доступніші, ніж на конструкції з натурального, тому часто люди віддають перевагу цьому матеріалу. Однак підвіконня зі штучного каменю в Києві мають і інші переваги:

  1. Міцність. Вироби стійкі до механічних пошкоджень, дії високих і низьких температур і до підвищеної вологості.
  2. Довговічність. Кам’яне підвіконня буде радувати власника своєю первозданною красою десятиліттями.
  3. Безпека. Матеріал є екологічно безпечним і нешкідливим для здоров’я людини.
  4. Водонепроникність і відсутність мікро отворів — ніяких плям.
  5. Різноманітність колірних рішень. Цей камінь має широку кольорову гаму, завдяки якій можна створити неповторний і оригінальний дизайн виробу. Також йому властивий майже дзеркальний блиск навіть без попереднього полірування.
  6. Гігієнічність. Структура кристалічної решітки кварцу має водовідштовхувальний ефект, запобігає розвитку бактерій і утворенню цвілі на поверхні.
  7. Невибагливість у догляді. Камінь має стійкість до забруднень, тому достатньо періодично протирати його губкою з водою.

Підвіконня зі штучного каменю завжди будуть виглядати дорого і відрізнятися багатофункціональністю, адже можуть використовуватися в різних приміщеннях — і в вітальні, і в дитячій, і в спальні, і на кухні. Такий вишуканий і практичний матеріал буде добре комбінуватися з різноманітними декоративними елементами.

Кварцові підвіконня необхідно вибирати, якщо конструкцію плануєте використовувати постійно (наприклад, з’єднавши з кухонною стільницею). Вони міцні і не бояться теплового впливу, адже кварц плавиться при температурі понад 1700 °С. Підвіконня з кварциту не потрібно періодично фарбувати і полірувати, тому воно вважається економічно вигідним.

Акрилові підвіконня не тільки досить міцні, але і теплі, приємні на дотик. На дану конструкцію приємно буде обпертися прохолодною восени або взимку. Такі підвіконня з каменю в Києві будуть виглядати монолітними — без видимих ​​швів. Акрилові та кварцові підвіконня зі штучного каменю — вдале рішення для квартири або офісу. Це гармонійне поєднання бездоганного зовнішнього вигляду, стилю і вишуканості в інтер’єрі.

Де замовити?

Українська компанія ApexStone займається виготовленням підвіконь зі штучного каменю на замовлення. Завдяки цьому клієнти можуть отримати ексклюзивний екземпляр, який повністю відповідає їх вимогам. Тут успішно застосовуються новітні технології, тому можна замовляти навіть найскладніші проекти. Форма кінцевого виробу може бути різною — сучасні технології дозволяють створювати не тільки прямі лінії.

Досвідчені фахівці ApexStone працюють не тільки з наданими клієнтами ескізами, а й зі створеними власноруч. Побачити приклади робіт, а також придбати виріб можна на веб-сайті компанії. Замовивши зворотний дзвінок, можна отримати консультацію кращих майстрів. Фахівці виконають заміри, виготовлять кам’яне підвіконня, здійснять доставку по Україні і професійний монтаж.