Профіля

« 1 з 4 »

Різні види профілів для обробки кам’яних виробів

Вироби з природного каменю виглядають в будь-якому стилі дизайну шикарно і вишукано. Такого ефекту вдасться досягти завдяки спеціальній обробці їх поверхонь, в тому числі і торців. Існує на сьогоднішній день безліч декорування кам’яних виробів, які можуть підкреслити природну красу каменю і надати йому чарівного вигляду. Крім того обробка торців дозволяє знизити ризик травматизму при роботі або установкою стільниці, підвіконня або перил.

Оздоблення кромки виробу з натурального каменю – це трудомісткий і досить відповідальний процес, який вимагає чимало знань, а також роботи в цій сфері. Це один із завершальних етапів обробки в кам’яній обробці, завдяки чому деталь набуває яскравого і естетичного вигляду.

Вся процедура проходить в кілька етапів:

  • в залежності від обраного профілю виробу надається певна форма. Виконується за допомогою фрезерування або шляхом вирізання;
  • обробка країв заготовки з урахуванням фактури всій поверхні виробу (шліфування, полірування, і т.д.).

Види профілю для обробки торців

На сьогоднішній день існує три види профілю, який використовується для обробки торців виробів з каменю:

  • фігурний профіль. До цієї групи можна віднести найскладніші способи декоративної обробки торців. Профіль цьому відмінно підходить в якості оздоблювального матеріалу для плит великих розмірів. Такий варіант дозволяє поєднувати різноманітні лінії, між собою починаючи звичайними прямими і закінчуючи дугами, кривими смугами. Така методика утворює оригінальний декоративно-архітектурний стиль, що нагадує чимось період античності. Фігурний профіль надає виробу пишноти і багатства. Найчастіше дану методику використовуються для обробки стільниць, барних стійок, столів і т.д. Позначається фігурний профіль за допомогою латинських букв;
  • стандартний або звичайний профіль. Застосовується для обробки більш ергономічних варіантів з наявністю досить простої геометрії. Цей профіль забезпечить зручну експлуатацію і простий догляд за виробом. Актуальною дана методика буде для обробки кам’яних виробів, які призначені для кухні, ванни, а також тих деталей декору, які піддаються найбільшому забруднення в ході свого використання. Стандартний профіль легко чиститься від різного роду сміття і пилу. Для позначення також використовуються літери латиниці;
  • складовий профіль. Ця методика має на увазі профіль з підклеюванням. З її допомогою можна істотно виділити ряд таких позитивних характеристик природного каменю як масивність, натуральність і звичайно ж, його солідність.
  • Підклеювання виготовляється з того ж матеріалу що і основа. Встановлюється вона, як правило, під найбільш виступаючими краями виробів.

Якщо вам потрібна декоративна або стандартна обробка торця кам’яного виробу, то ви сміливо можете звертатися за допомогою до фахівців з Apex Stone Ukraine. Ми допоможемо підібрати найбільш оптимальний варіант саме для вас. Крім того, ціни на наші послуги вас також приємно здивують! Уточнити всі деталі ви можете прямо зараз за номером, який знайдете на головній сторінці сайту.