Сходи

 

 

 

 

 

 

 

Сходи з штучного каменю – кварциту

Будинки, котеджі і інші будівлі у яких більше ніж два поверхи просто потребують спорудженні сходів. Зовнішній вигляд сходів залежить не тільки від дизайну їх будови, оздоблювального матеріалу для перил, а й того з чого виготовлені самі сходи, а також сходові майданчики.

На сьогоднішній день особливою популярністю користується для декорування сходів штучний камінь. Цей матеріал ідеально поєднується практично з деревом, куванням або керамікою, яка також використовується в цій справі. Широкий вибір фактур і забарвлень дозволяє створити унікальний дизайн сходів, який надає дизайну будинку шику і неповторності.

У чому ж перевага сходів зі штучного каменю

Ми з вами сприймаємо сходи з природних матеріалів таких мармур або ж граніт як ознака багатства і високого смаку. Сходи з штучного каменю за зовнішнім виглядом нічим не гірше. Вони створюють точно таке ж враження.

Сходи та драбини зі штучного каменю - купити сходи з кварциту

Крім того, також за кількома параметрами сходи зі штучних матеріалів мають ті ж властивості що і з натурального каменю:

  • міцність і довговічність. Штучний камінь для оздоблення сходів не містить мікротріщин і пор. Завдяки щільній структурі вони стійкі до різних механічних пошкоджень;
  • гігієнічність. Різноманітні мікроорганізми і бактерії, яких завжди багато на підлозі можуть розвиватися і розмножуватися в тріщинах і порах. Так як штучний камінь має щільну структуру, то він перешкоджає їх утворенню;
  • не вимагають особливого догляду. Сходи з штучного каменю легко очищуються звичайними миючими засобами, не створюючи проблем господарям будинку;
  • безпеку. У своїй структурі штучний камінь не містить шкідливих для життя людини речовин;
  • жаростійкість. Як і природний камінь, штучний також не горить;
  • різноманітні варіанти декорування. Штучний камінь представлений в великому асортименті кольорів, розмірів і форм, що дозволяє втілити в життя безліч навіть найсміливіших дизайнерських рішень.

Сходи з кварцового каменю зуміли добре зарекомендувати себе не тільки у використанні для приватних будинків або квартир, але в громадських місцях. Цей матеріал характеризується високою міцністю і зносостійкістю. Сходи з штучного каменю можуть витримувати досить великі навантаження. Тому їх часто встановлюють на вокзалах, аеропортах і т.д. Великі листи кварциту дозволяють застосовувати цей камінь для побудови громіздких сходових прольотів і майданчиків, що робить їх дуже практичними і затребуваними на сьогоднішній день.

Якщо ви вирішили використовувати штучний камінь для оздоблення своїх сходів, то ви зробите правильно. Купити матеріал з доставкою ви можете в магазині Apex Stone Ukraine. На нашому сайті ви знайдете широкий асортимент штучних каменів за доступними цінами. На всю продукцію ми надаємо гарантію. Оформити замовлення ви можете в онлайн-режимі або ж, зв’язавшись з менеджером магазину по контактам, які ви знайдете на головній сторінці.