Виготовлення

Виготовлення виробів з натурального каменю в Апекс Стоун

Компанія Apex Stone Ukraine вже багато років займається виготовленням виробів з натурального каменю. Своїм клієнтам ми можемо запропонувати будь-які вироби з каменю на замовлення. Це можуть бути різноманітні дизайнерські й архітектурні декоративні елементи для дому, для офісу, а також деталі ландшафтного дизайну.

В процесі виготовлення виробів використовуються натуральні і штучні камні:

За час існування Апекс Стоун наші співробітники успішно виготовили кілька сотень предметів з натурального або штучного каменю. Виконуючи роботу, майстри Apex Stone завжди дотримуються всіх правил роботи з каменем.

Виготовлення виробів з каменю

У нас можна замовити предмет інтер’єру або екстер’єру з мармуру, граніту будь-якого рівня складності. Для здійснення вашої задумки використовуються тільки якісні матеріали, а також сучасна техніка. Завдяки цьому ми гарантуємо виконання замовлення в обумовлені строки.

Варто відзначити, що при виробництві виробів з мармуру, граніту, кварциту, онікса використовуються не тільки порізка на верстаті, але і різання вручну.

ЧЩо ми пропонуємо?

Перелік послуг нашої компанії досить великий. Він включає в себе:

 • консультування клієнтів по підборі каменю і покупці готових виробів;
 • продаж декоративних, архітектурних елементів ландшафтного дизайну, інтер’єру і екстер’єру з каменів (даний матеріал може бути оброблений будь-якими способами);
 • виготовлення кам’яних предметів на замовлення
 • роботи, пов’язані з монтажем, укладанням плитки, підключенням фонтану і так далі;
 • оздоблювальні та реставраційні роботи;
 • різання натурального каменю, а також штучного (може бути різних видів: художня або гідроабразивна);
 • накладення протиковзких смуг на кам’яну підлогу.

У Апекс Стоун Україна виготовляють:

Властивості каменів

Будь-який виріб з каменю завжди виглядає дуже красиво. Практично завжди кам’яна стільниця, мийка, камін або фонтан, як і будь-який інший предмет – це родзинка в інтер’єрі.

Це пояснюється неймовірною красою каменю, ну, а ще такими характеристиками, як:

 • тривалий термін експлуатації (залишки мармурових і гранітних архітектурних елементів на нашій планеті є навіть ще з часів Античності, з чого випливає, що вироби з граніту на замовлення можуть прослужити кілька сотень років. Тобто, стільницею з мармуру або граніту людина може користуватися все життя );
 • міцність (камінь – найміцніший матеріал на планеті, тому в деяких випадках навіть при падінні чого-небудь на камінь, він не зіпсується і не втратить свій зовнішній вигляд);
 • стійкість до стирання (саме через це в місцях, де проходить багато людей, виготовляють плитку з природного матеріалу);
 • стійкість до лугів і кислот;
 • стійкість до різких змін температури (тому нічого не трапиться, якщо на стіл ви поставите гарячу тарілку, в раковину поль’ється окріп або в каміні ви розпалите вогонь; звичайно ж, все це в тому випадку, якщо всі вищезгадані предмети виготовлені з каменю);
 • екологічність (це означає, що навіть при сильному нагріванні ви не відчуєте неприємного запаху, не будуть виділятися шкідливі речовини).

Наявність високотехнологічного обладнання, а також грамотний підхід до всіх замовлень дозволяє нам здійснити вашу мрію і виготовити оригінальний предмет з каменю. Це може бути барна стійка, стіл, покриття для підлоги. Який би елемент ви не замовили в Апекс Стоун, він буде бездоганним.

Виготовлення інтер’єрних, екстер’єрних і просто декоративних елементів з каменю – це дуже складний і трудомісткий процес, який вимагає колосальної праці. Всі майстри, які працюють в Apex Stone Ukraine, пройшли необхідне навчання і підготовку, мають чималий досвід роботи. Все це гарантує високу якість виконання всіх замовлень. Не бійтеся довірити нам свою мрію. Поділіться з нами своїм задумом, а ми втілимо її в реальність.