Підлога

Підлога з граніту Apex Stone Ukraine

« 1 з 2 »

На сьогоднішній час все більше набирає популярність обробка приміщення натуральним камнем: мармуром, гранітом, травертином, оніксом тощо. Не дарма, адже така обробка в усі віки добре прикрашала будинок і вказувала на гарне матеріальне становище господарів. І це не найголовніший плюс натурального каменю. Мабуть, найголовніший – це його універсальність. З каменю можна зробити: стільниці, облицювання стіни і підлоги, раковини, ванни і ще багато чого іншого.

Гранітна підлога, ціна - виготовлення і монтаж підлоги з каменю

Властивості і переваги гранітної підлоги

Підлоги з граніту компанії Апекс Стоун володіють таким рядом переваг:

  • Міцність. Граніт ударостійкий і на ньому практично не з’являються тріщини і вм’ятини. Навіть якщо все ж вийшло так, що поверхня ушкодилася – її можна просто відполірувати.
  • Водонепроникність. Матеріал має високу щільність, що дає стійкість до вологи, а отже – цвілі і грибка. Тому ідеально підходить для обробки санвузлів.
  • Довговічність. Не розсипається і не вицвітає з часом. Гранітна плитка для підлоги є вдалим варіантом для економії.
  • Великий вибір дизайну. Цей камінь має дуже багато різних варіантів кольорів та візерунків, тобто в світі не буде дві однакові гранітні підлоги. Також, давши волю фантазії, можна придумати цікавий дизайн з каменю, по типу мозаїки.
  • Простота в догляді. За підлогою з граніту не потрібно старанно доглядати, вистачить простого миття звичайними засобами. Крім того, багато господарів встановлюють до себе в будинок гранітну підлогу на поводу того, що матеріал абсолютно не накопичує бруд і пил, тобто миття потребує менше.
  • Стійкість до різних температур. Чи не потріскається і не пошкодиться при занадто високих і при дуже низьких температурах.
  • Краса. Важливий пункт, адже які б не були важливі функції – зовнішній вигляд кімнати має значення. Так ось, зазвичай підлога з каменю виглядає дорого, вишукано і добре поєднується з декором і металевими деталями в інтер’єрі.
  • Нешкідливість матеріалу. Він гіпоалергійний, не виділяє небезпечних хімічних сполук при реакції із засобами. Повністю безпечний для здоров’я людини.

Підлоги з граніту Apex Stone Ukraine

Що ж таке граніт? Граніт – це застигла вулканічна магма, через що матеріал і вважається одним із самих твердих у світі. Укладається плитка з граніту на спеціальний клей, змішаний з бетоном, а утрамбовується професійної будівельною технікою.

Завдяки всім описаним вище властивостям, граніт добре підійде не тільки для санвузлів, але і для прихожих, кухонь, вестибюль великих будівель, коридорів промислових центрів і т.д. Також, така підлога не потребує постійного оновлення покриття: полірування і фарбування. Часто, в кінці, оформляється плінтусами. Володар такого покриття в своєму будинку виглядає престижно і гідно. Не рідко можна зустріти гранітні підлоги в гіпермаркетах або торгівельних центрах.

Фірма Апекс Стоун працює з матеріалами лише високої якості. На сайті є весь асортимент візерунків і кольорів каменю на будь-який смак і діаметр. Всі товари компанії сертифіковані і продаються разом з гарантією.

Все, що потрібно зробити – це ознайомитися з сайтом, далі визначитися з вибором плитки: з кольором, розміром плитки і візерунком. Якщо виникають будь-які питання, то їх можна задати консультанту (контакти вказані). При необхідності – фахівці компанії зроблять виміри, а далі покладуть кам’яну плитку в будинку замовника.

Жоден клієнт ще не пошкодував з вибором компанії Апекс Стоун. Професіонали своєї справи зроблять кращу обробку в вашому домі, яка прослужить довгі роки.