Панно з мармуру

Мармурове панно – ідеальний елемент інтер’єру

« 1 of 2 »

Багато хто задається питанням, що ж таке мармурове панно. Воно є облицювальним елементом, який відносять до живописних творів. Його розміщують на окремому певному місці, на підлозі, а також за бажанням на стіні або навіть за бажанням на стелі. За допомогою зазначеної «картини» можна оригінально прикрасити приміщення.

Характерними моментами, якими володіє панно з мармуру є витонченість і елегантність. Його можна вставляти в абсолютно будь-який вид інтер’єру, виконувати в процесах облицювання, як житлових приміщень, так і комерційних споруд.

Зазвичай мармурові панно викладаються із застосуванням різних відтінків або квітів. Всі елементи з цього природного матеріалу здатні ефективно комбінуватися, і при цьому створюють оригінальний образ. Вважають, що мармурова композиція в будинку – це головна ознака розкоші дому та гарного смаку його господаря.

Як створюють мармурове панно. Особливості процесу

Для створення панно мармур спочатку проходить обробку із застосуванням методу полірування. Його шліфують так само, як і при виготовленні інших елементів дизайну інтер’єру з цього природного матеріалу. Якщо поєднувати одночасно як матову або напівматову, так і глянсову поверхню з блиском, владним тільки дзеркалам, то в результаті виходить оригінальний ефект, який буде підкреслювати красу кожного приміщення.

При формуванні панно мармуру використовують абсолютно різні елементи, які відрізняються між собою формою і розміром. Потрібно відзначити, що представлений камінь дуже легко обробляти. Він має такі фізичні властивості, які дозволяють створювати навіть найдрібніші деталі, що будуть використовуватися при декоративному вигляді облицювання.

Зазвичай панно з мармуру викладають по раніше сформованою схемою.

Вони бувають з такою основою, як:

 • кругла;
 • трикутна;
 • прямокутна;
 • квадратна.

Перший варіант створюється зазвичай у напрямку від центру до країв. А такі формати починають викладати з кута. Як правило, схемою займається майстер.

Він же враховує:

 • особливості майбутнього творчого живопису з каменю;
 • рівень складності майбутнього проекту;
 • стан властивого підстави для майбутнього облицювання (тут розглядається те, чи є стара обробка, яка стадія та інші моменти).

На які види поділяють панно з мармуру

Мармурове панно передає і візуалізує на підлозі абсолютно різний малюнок. За допомогою представлених композицій такого мистецтва можна прикрасити підлоги передпокої або навіть вишуканої ванної кімнати, а також у вітальні. Такі картини розміщують і в холах театрів, а також залів для концертів. Якщо ж це комерційне приміщення, то за допомогою мармуру на панно можна викладати логотип компанії, назву або її гасло.

Мармурове панно виконує наступні функції:

 • декоративна;
 • декоративно-функціональна.

Всі види правильні за формою. Панно характерні суворі краї. Часто деякі з них можуть бути в рамці.

 1. кольорові;
 2. однотонні.