Сірий

Шляхетна текстура сірого мармуру в інтер’єрі

Натуральному каменю немає рівних серед інших оздоблювальних матеріалів. Він підходить для облицювання будь-якій поверхні, як всередині, так і зовні будинку. Сірий мармур використовують для створення строгих, але при цьому легких, інтер’єрів. Цей нейтральний камінь підійде для оформлення офісу, коридору, ванної, кімнат в мінімалістичному стилі. Його можна використовувати як в класичних інтер’єрах, так і в сучасних лофт і хай-тек. Природа створила в цьому камені унікальну текстуру, за допомогою якої дизайнери можуть зібрати художні панно на стінах і підлозі.

Компанія Apexstone пропонує такі різновиди сірого мармуру:

Однотонний камінь з рівним сірим кольором. Його використовують для оздоблювальних внутрішніх і фасадних робіт. Відтінки різняться від світло-сірого до кольору мокрого асфальту.

Мармур, який за своєю колірною гамою і узорчатости більше схожий на граніт. Цей камінь відрізняється глибоким малюнком, його частіше використовують для декорування.

Камінь з різнокольоровими прожилками. Красиво виглядає поверхня темно-сірого кольору з білими прожилками або сіро-блакитного з чорними лініями, які «розповзаються» по каменю у вигляді блискавок.

Колір прожилок залежить від домішок. Вкраплень на загальному тлі можуть бути різних кольорів: рожеві, коричневі, білі. Попадається і різна структура каменю: строката, смугаста, шарувата. Малюнок сірого мармуру складно повторити в штучному матеріалі. Це візерунки з прямих і хвилястих ліній різної товщини в тон або в контраст основному окрасу каменю.

Популярність сірого мармуру для будівництва та оздоблювальних робіт

Як оздоблювальний матеріал мармур сірий дуже затребуваний в будівництві. За своєю довговічності він може змагатися тільки з гранітом. Компанія Apexstone реалізує всі види мармуру за доступною ціною. З точки зору практичності сірому кольору немає рівних. На ньому ледь помітні плями і забруднення. З огляду на те, що мармур сприйнятливий до утворення плям, це величезна перевага. Найчастіше сірий мармур можна зустріти в плитці, якою облицьовані ванні кімнати, кухонні «фартухи».

Багато хто вважає, що сірий колір каменю для інтер’єру дуже нудний. Поспішаємо розвіяти цей міф. Насправді в розрізі мармур має наскільки привабливий гарний візерунок, що здатний прикрасити будь-який інтер’єр. Чим ще хороший сірий мармур для внутрішньої обробки, так це тим, що він відмінно поєднується з усіма кольорами, скляними і металевими поверхнями. Сірий завжди використовують в поєднанні з іншими квітами, створюючи контрастні або плавні комбінації.

Спокійний рівний тон на стінах, підлозі створює колірну гаму, яка ніколи не «приїсться». Також непогано виглядають в такому кольорі деякі деталі інтер’єру: підвіконнястільниці, перила, відливи, камінні портали. Класичний сірий мармур не втрачає актуальності з року в рік і не схильний до змін в модних тенденціях.